Luni, 16 Oct 2017
You are here:
anunt

ANUNT !!!

Beneficiarii SIBECHI AURELIAN-GABRIEL si CECANAU OANA-MIHAELA anunta publicul interesat asupra intentiei de elaborare P.U.Z. LOCUINTA P+M, in Jud. Vrancea, Com. Tifesti, Sat Batinesti, T.116, P.3047 Obiectivele documentatiei de urbanism de tip P.U.Z. sunt modificarea functiunii terenurilor din zona studiata, introducerea unei suprafete de 10285 mp in intravilan si stabilirea unui regulament local pentru reglementarea dezvoltarilor ulterioare.

Informatiile privind intentia de elaborare P.U.Z. LOCUINTA P+M pot fi consultate la

Primaria Com. Tifesti : Telefon : 0237.269.728 Fax : 0237.269.728

Web : http://www.primariatifestivn.ro/

Elaboratorul P.U.Z. va fi S.C. ANARECOM REGIOSERV S.R.L.-D: Adresa : Mun. Galati, Str. Romana, nr. 1, Ap. 8

Telefon : 0740.150.871

Observatiile sau semnalarile pot fi transmise in termen de maxim 15 zile de la data publicarii anuntului.